enamad

افزایش بازدید

 

افزایش بازدید سایت

 

افزایش بازدید سایت یکی از چالش های اصلی مدیران سایت ها و وبمستران می باشد. با توجه به روند پیش روی ما در تولید محتوا و ارائه الگوریتم های جدید توسط گوگل این موضوع مهم تر و اساسی تر از قبل مورد توجه واقع شده است.

 

راه کارهای افزایش بازدید وبسایت:

 

1- تولید محتوا : محتوای تولید شده باید دارای دو شاخصه باشد :1- کاربردی و خلاقانه باشد و باعث جذب و ماندگاری کاربران در وبسایت شما شود 2- از نظر رعایت اصول سئو seo استاندارد سازی شده باشد.
2- اشتراک در شبکه های اجتماعی: انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی یکی از راه های افزایش بازدید سایت می باشد که می بایست خیلی مورد توجه واقع شود چرا که در حال حاضر زمان زیادی از وبگردی به پرسه زدن در شبکه های اجتماعی می گذرد.
3- افزایش بازدید سایت از طریق خرید بازدید

 

افزایش بازدید سایت از طریق خرید بازدید:

 

آی پی ایرانی سامانه افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه الکسا می باشد. هدف وبسایت ما افزایش بازدید سایت شما می باشد که این امر باعث بهبود رتبه الکسا و محبوبیت شما در گوگل می گردد.

 

روش افزایش بازدید سایت در آی پی ایرانی:

 

وبسایت ما از دو گروه کاربری بهره می برد. گروه اول صاحبان وبسایت ها و وبمستران می باشند که جهت افزایش بازدید در سامانه ما ثبت نام می نمایند و گروه دوم کاربران بازدید کننده می باشند که با بازدید از وبسایت ها به کسب درآمد می پردازند.

 

مزایای افزایش بازدید آی پی ایرانی:

 

1- بهبود رتبه الکسا ایران
2- بهبود رتبه الکسا جهانی
3- بازدید فقط و فقط توسط آی پی های ایرانی
4- کاهش نرخ فرار (بونس ریت Bounce Rate)
5- افزایش زمان ماندگاری کاربر (Time on Site)
6- افزایش تعداد بازدید صفحات با هر آی پی در روز (Daily Pageviews per Visitor)

آی پی ایرانی سامانه افزایش بازدید واقعی

آی پی ایرانی سامانه افزایش بازدید واقعی