enamad

بهبود رتبه الکسا

کسب وکارهای آنلاین برای بهبود رتبه الکسا اهمیت خاصی قائل هستند زیرا در حال حاضر تنها معیار سنجش وبسایت ها رتبه الکسای آنها می باشد. روش های مختلف و متفاوتی برای بهبود رتبه الکسای سایت وجود دارد. خیلی از افراد معتقدند رتبه بهتر در الکسا مانند رتبه بندی در گوگل تاثیر بسزایی بر رونق کسب و کار دارد.

 

رتبه الکسا چیست؟

 

Alexa یک سیستم رتبه بندی است که توسط سایت Alexa.com وابسته به شرکت آمازون ارائه شده است و بر اساس جمع آوری اطلاعات ترافیک وبسایت در بازۀ زمانی ۳ ماهه ، رتبه بندی را انجام می دهد.

 

رتبه الکسا چگونه عمل می کند؟

 

وبسایت الکسا (Alexa.com) بصورت اتوماتیک به بررسی وبسایت شما می پردازد و شما با مراجعه به این وبسایت می توانید رتبه کشوری و رتبه جهانی خود را بررسی نمایید. هر زمانی که با مرورگری که الکسا تولبار بر روی آن نصب شده است صفحه ای از یک سایت را باز می کنید، اطلاعات بازدید ها به سرور الکسا ارسال می شود. این اطلاعات شامل IP و صفحات بازدید شده می باشد. در سیستم رتبه بندی الکسا هرچقدر عدد بدست آمده کوچکتر باشد، بهتر است.

 

بهبود رنک الکسا

 

 

مزایای رتبه بندی الکسا

 

الکسا را می توان به عنوان یک رفرنس جهت مقایسه وبسایت ها در نظر گرفت . در دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی دیجیتال رتبه الکسا جزو فاکتورهایی است که جهت مقایسه فعالان حوزه کسب و کار مورد توجه قرار می گیرد. این موضوع به صاحبان وبسایت ها، وبمسترها و تبلیغ کنندگان کمک می کند پتانسیل واقعی بازاریابی را در سایت خود مشاهده کنند. هرچقدر رتبه الکسای سایت شما بهتر باشد، افراد تمایل بیشتری برای خرید فضای تبلیغات در سایت شما خواهند داشت. از آنجایی که رتبه بندی الکسا اطلاعاتی را در مورد سایت در اختیار شما قرار می دهد پس یک ابزار خوب برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر خواهد بود.

نتیجه گیری در مورد رتبه بندی الکسا این است که بیشتر افراد آن را برای تبلیغات مستقیم، با ارزش و مفید می دانند. این گزینه می تواند برای سایت هایی که ترافیک بالایی دارند در جذب کاربر هدفمند مفید باشد زیرا الکسا بر روی ترافیک تمرکز دارد. به عنوان یک استراتژی درآمدزایی از طریق اینترنت، می توان چنین نتیجه گرفت که رتبه بندی الکسا راه حل مناسبی است.

آی پی ایرانی سامانه افزایش بازدید واقعی