enamad

خرید بازدید واقعی

 

خرید بازدید واقعی سایت به دو روش انجام میشوند :

 

1- روشهای رایگان
2- روشهای غیر رایگان

حال قصد داریم توضیح بدهیم که خرید ترافیک چه تاثیر و مزایایی برای وبسایت ما دارد. وبسایت آی پی ایرانی یکی از وبسایت های خرید بازدید واقعی و بهبود رتبه الکسای ایرانی است که نزدیک به 3 سال است در این حوزه فعالیت می نماید.

 

خرید بازدید واقعی که از سوی آی پی ایرانی انجام می شود دارای مزایای زیر می باشد:

 

1- آی پی ایرانی : همانگونه که از اسم وبسایت ما مشخص است تام بازدید های ارسالی از سوی ما کاملا ایرانی بوده و بازدید کننده و آی پی غیر ایرانی در وبسایت ما فعالیت ندارند. این مورد باعث میشود که بازدید های ما تاثیر بسزایی روی رتبه الکسای ایران و جهانی وبسایت ها داشته باشد.
2- ماندگاری در وبسایت : همانطور که می دانید شاخص مدت زمان حضور کاربر در سایت شما یا همان Time on Site یکی از شاخص های مهم در گوگل و الکسا بحساب می آید. وبسایت خرید بازدید واقعی آی پی ایرانی به مالکان وبسایت ها این امکان را میدهد که میزان ماندگاری کاربران در سایت را مشخص نمایند.
3- کاهش نرخ فرار یا Bounce Rate : نرخ فرار نیز یکی از شاخص های اصلی گوگل برای رتبه بندی وبسایت ها بحساب می آید . شما در آی پی ایرانی امکان ثبت کردن چندین لینک از صفحات مختلف وبسایت خود را دارید که این موجب کاهش نرخ بونس ریت Bounce Rate وبسایت شما می گردد.

فقط به این نکته دقت بفرمایید که این خرید بازدید واقعی جهت کاهش رتبه الکسا و خرید بازدید واقعی وبسایت شماست و به صورت مستقیم باعث افزایش درآمد شما و فروش محصول نمی گردد.

آی پی ایرانی سامانه افزایش بازدید واقعی